Czepek na basen

Na każdym krytym basenie ze względów sanitarnych obowiązuje nakaz noszenia czepków. Nikogo raczej ten przepis nie cieszy, ale trzeba się do niego stosować.

Na szczęście mamy do wyboru czepki gumowe i materiałowe i możemy sami podjąć decyzje, które wolimy używać. Jeżeli zależy nam przede wszystkim na tym, by jak najmniej zmoczyć włosy, to na pewno czepek gumowy będzie dla nasz dobry. Ma on jednak wiele wad.

basen350.jpg

Po pierwsze ubieranie go jest o wiele mniej wygodne i dużo bardziej skomplikowane niż czepka materiałowego. Po drugie często zdarza się, że uciska on na naszą głowę, co u niektórych może powodować bóle głowy, albo po prostu uczucie dyskomfortu w czasie pływania. Wadą czepka materiałowego jest to, że wcale nie ochrania włosów przed zmoczeniem.

Jest jednak wygodny i zakłada się go w bardzo prosty sposób. Schnie on natomiast dużo dłużej, niż ten gumowy. Decyzja oczywiście zależy od tego, w którym z tych czepków czujemy się lepiej i który jest dla nas wygodniejszy. Najważniejsze, żeby w ogóle go mieć, bo inaczej nie zostaniemy wpuszczeni na basen.

hastagi na stronie:

#po co czepek na basenie #czepek na basen #czepki na basen #czepek na basenie #Wyciskanie pryszcza #po co czepek na basen #jak poprawi jako zdjcia

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top