BIZNES Handel

Magnolia Park zarządzana przez multi poland z certyfikatem bezpieczeństwa

Magnolia Park zarządzana przez multi poland z certyfikatem bezpieczeństwa
Magnolia Park we Wrocławiu jest jednym z sześciu centrów handlowych zarządzanych przez Multi Poland, które otrzymały certyfikaty zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych – SafeGuard. Etykieta „SafeGuard” oznacza, że oznakowane w ten sposób obiekty spełniają najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19 i są gotowe na pełne otwarcie po obecnym częściowym lockdownie. Jednostką audytującą jest firma Bureau Veritas – światowy lider certyfikacji. Multi Corporation, wraz ze swoim polskim oddziałem Multi Poland, zarządza ok. 100 centrami handlowymi w Europie i Turcji, w tym sześcioma w

Data publikacji: 2020-11-28, 11:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Magnolia Park zarządzana przez multi poland z certyfikatem bezpieczeństwa
Kategoria: BIZNES

Magnolia Park we Wrocławiu jest jednym z sześciu centrów handlowych zarządzanych przez Multi Poland, które otrzymały certyfikaty zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych – SafeGuard. Etykieta „SafeGuard” oznacza, że oznakowane w ten sposób obiekty spełniają najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19 i są gotowe na pełne otwarcie po obecnym częściowym lockdownie. Jednostką audytującą jest firma Bureau Veritas – światowy lider certyfikacji. Multi Corporation, wraz ze swoim polskim oddziałem Multi Poland, zarządza ok. 100 centrami handlowymi w Europie i Turcji, w tym sześcioma w Polsce.

Magnolia Park we Wrocławiu jest jednym z sześciu centrów handlowych zarządzanych przez Multi Poland, które otrzymały certyfikaty zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych – SafeGuard. Etykieta „SafeGuard” oznacza, że oznakowane w ten sposób obiekty spełniają najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19 i są gotowe na pełne otwarcie po obecnym częściowym lockdownie. Jednostką audytującą jest firma Bureau Veritas – światowy lider certyfikacji. Multi Corporation, wraz ze swoim polskim oddziałem Multi Poland, zarządza ok. 100 centrami handlowymi w Europie i Turcji, w tym sześcioma w Polsce.

Galerie zarządzane przez Multi Corporation w Polsce, które otrzymały certyfikat bezpieczeństwa sanitarnego, to: Forum Gdańsk, Magnolia Park we Wrocławiu, 3 Stawy w Katowicach, Galeria Pestka w Poznaniu, Sarni Stok w Bielsku-Białej i Ferio Konin. Na wejściach do tych centrów pojawiły się już specjalne plakietki „SafeGuard” zaświadczające, że oznakowane nimi miejsca spełniają najwyższe standardy higieniczne, w tym, iż wybrane powierzchnie zostały przebadane pod kątem śladów koronawirusa z wynikiem negatywnym.

– Bezpieczeństwo klientów i pracowników Magnolia Park jest dla nas priorytetem. Zapewnienie go ma dziś fundamentalne znaczenie dla klienta przy podejmowaniu decyzji o miejscu zrobienia zakupów, ale również dla każdego pracownika decydującego się na przyjście do pracy. Zależy nam, aby każdy z nas miał pełen komfort podjęcia właściwej decyzji i wybrania bezpiecznych zakupów i pracy w Magnolia Park – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektorka Magnolia Park, centrum handlowego zarządzanego przez Multi Poland, polskiego oddziału Multi Corporation. – Naszym priorytetem jest zagwarantowanie najwyższych standardów sanitarnych. Jest to tym bardziej istotne, że powrót do pełnego zakresu funkcjonowania Magnolia Park nastąpi pod koniec listopada, czyli w najgorętszym okresie handlowym w roku.

A to już wiesz?  Henkel przekazuje środki czystości dla 15 szpitali na Śląsku

Przeprowadzona kompleksowa ocena zgodności z wymaganiami sanitarnymi i prawnymi składała się z: przeglądu listy wymagań, wytycznych i dobrych praktyk sporządzonych przez Bureau Veritas, oceny procedur postępowania oraz poziomu ich wdrożenia przez Multi jako zarządzającego, niezależnego audytu (ocena w centrum handlowym, w formie inspekcji przeprowadzonych jeszcze przed obecnym częściowym zamknięciem), a także testów laboratoryjnych pod kątem obecności śladów koronawirusa.

– W centrach handlowych zarządzanych przez Multi nasi wykwalifikowani audytorzy przeprowadzili szczegółową ocenę procedur i praktyk higienicznych zgodnie z wymaganiami SafeGuard – tłumaczy Joanna Waberska, audytor i ekspert Bureau Veritas Polska. – Światowa Organizacja Zdrowia wskazuje, że istnieją dwie główne drogi przenoszenia się wirusa COVID-19: oddechowa i kontaktowa. Warto zwrócić uwagę, że, gdy osoba zakażona kaszle lub kicha, generowane są kropelki oddechowe, które mogą osiadać na powierzchniach, takich jak: klamki, poręcze i inne powierzchnie dotykowe, urządzenia wspólnego użytku, toalety, windy, recepcje. W związku z tym, dla dodatkowego potwierdzenia skuteczności stosowanych procedur higienicznych, pobieraliśmy wymazy z tych powierzchni i przetestowaliśmy je metodą genetyczną RT-PCR w specjalistycznym laboratorium. Przeprowadzone przez nas badanie pozwala sprawdzić, czy na tych powierzchniach występują ślady wirusa SARS-CoV-2. Wyniki badań były negatywne, co potwierdza rygorystyczne przestrzeganie procedur w centrach Multi w Polsce i skutkuje zmniejszeniem ryzyka rozprzestrzeniania się infekcji drogą kontaktową.

Gdy tylko pojawiły się pierwsze doniesienia o COVID-19, w Multi Corporation powstał specjalny Zespół Zarządzania Kryzysowego, który szczegółowo monitorował sytuację i na bieżąco dokonywał jej oceny. Dzięki temu, że Multi zarządza centrami handlowymi w całej Europie i Turcji, mogło analizować różne sposoby reagowania na te nadzwyczajne wyzwania i oczekiwania klientów, a także wewnętrznie wymieniać się doświadczeniami z różnych rynków. – Po pełnym otwarciu Magnolia Park w maju zauważyliśmy, że klienci chętnie wracają do centrum – mówi Joanna Sawośko-Duda. – Jednocześnie zwracają oni teraz znacznie większą uwagę na czystość oraz bezpieczeństwo otoczenia, w którym przebywają. Niezwykle ważna jest dbałość o takie szczegóły, jak punkty dezynfekcji dłoni, dezynfekcja powierzchni na pasażach, w toaletach i miejscach ogólnodostępnych. Wszystko to zapewniamy w Magnolia Park.

A to już wiesz?  Inali w 8 dni opracował inteligentny respirator dla pacjentów z COVID-19

Od soboty 28 listopada znów będzie otwarta zdecydowana większość sklepów i lokali usługowych. Lokale gastronomiczne i kawiarnie będą działały tylko w opcji na wynos lub w dostawie. Aktualne informacje dotyczące funkcjonowania centrum publikowane są TUTAJ.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Magnolia Park zarządzana przez multi poland z certyfikatem bezpieczeństwa BIZNES, - Magnolia Park we Wrocławiu jest jednym z sześciu centrów handlowych zarządzanych przez Multi Poland, które otrzymały certyfikaty zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych – SafeGuard. Etykieta „SafeGuard” oznacza, że oznakowane w ten sposób obiekty spełniają najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19 i są gotowe na pełne otwarcie po obecnym częściowym lockdownie. Jednostką audytującą jest firma Bureau Veritas – światowy lider certyfikacji. Multi Corporation, wraz ze swoim polskim oddziałem Multi Poland, zarządza ok. 100 centrami handlowymi w Europie i Turcji, w tym sześcioma w Polsce. Handel

Hashtagi: #BIZNES #

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy