Leki

Podaruj bliskim sprawne stawy

Podaruj bliskim sprawne stawy
Informacja prasowa 4 grudnia 2018, Warszawa Podaruj bliskim sprawne stawy Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wielu z nas zapewne już teraz zaczęło planować

Informacja prasowa
4 grudnia 2018, Warszawa

Podaruj bliskim sprawne stawy
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wielu z nas zapewne już teraz zaczęło planować listę prezentów dla najbliższych. Często to nie lada wyzwanie, aby trafić z podarkiem w gusta mając na uwadze, że ostatnio triumfy popularności świecą praktyczne gifty. Co zatem wybrać by sprawić radość i zadowolenie?
Jeśli święta, to oczywiście nie można zapomnieć o prezentach. Obdarowywanie się wzajemnie jest już tak silnie zakorzenione w naszej tradycji, że trudno wyobrazić sobie wspólne świętowanie bez starannie zapakowanych paczuszek. To dobra okazja, żeby, zamiast kupować drobiazgi, które zostaną rzucone w kąt, warto pomyśleć o czymś, co naprawdę przyda się obdarowywanym. W trosce o swoich najbliższych, którzy już dawno skończyli 18 lat, warto zostawić pod choinką podarek, który pozytywnie wpłynie na ich zdrowie i samopoczucie. Jako prezent doskonale sprawdzi się suplement diety 4Flex. Dlaczego? Po 30 roku życia organizm przestaje syntetyzować wystarczająco dużo kolagenu, który jest głównym budulcem chrząstki stawowej. W związku z tym, by uniknąć w przyszłości problemów, zalecane jest uzupełnianie jego niedoborów poprzez suplementację. Preparat zawiera w sobie unikatową, łatwo przyswajalną formułę kolagenu Fortigel®. Suplement diety jest dostępny w kilku wariantach: 4Flex, 4Flex Sport, 4Flex Silver, 4Flex o smaku czarnej porzeczki.

 4Flex
30 saszetek z proszkiem
Aby utrzymać stawy w dobrej kondycji, warto sięgać po preparaty z kolagenem. Idealnie sprawdzi się tutaj 4Flex – innowacyjny preparat zawierający unikalny kolagen Fortigel® – każda saszetka to aż 10 g tego unikalnego składnika, który pomaga utrzymać sprawne stawy na dłużej. Dzięki zhydrolizowanej formie kolagenu wchłania się go aż 95% i gromadzi głównie w tkance chrzęstnej. Aby kuracja przyniosła odczuwalne pozytywne efekty, zalecane jest, by stosować preparat co najmniej przez trzy miesiące.
Cena: około 69 zł

A to już wiesz?  Na sińce i obolałe miejsca

 4Flex o smaku czarnej porzeczki
30 saszetek z proszkiem
Kolagen Fortigel® + witamina C

Każdy, kto pragnie utrzymać stawy w dobrej kondycji i skończył 30 rok życia, powinien zadbać o prawidłowy poziom kolagenu w swoim organizmie. Z pomocą przychodzi suplement diety 4Flex (innowacyjny preparat zawierający unikalny kolagen Fortigel® – każda saszetka to aż 10 g tego unikalnego składnika), który pomaga utrzymać sprawne stawy na dłużej. Jego dodatkowym atutem jest ciekawy smak czarnej porzeczki. Zhydrolizowana forma kolagenu ułatwia wchłanianie. Aby kuracja przyniosła odczuwalne pozytywne efekty, zalecane jest, by stosować preparat co najmniej przez trzy miesiące.
Cena: około 69 zł

 4Flex Silver
30 saszetek z proszkiem.
Kolagen Fortigel® + wapń + witamina D

Z upływem lat kolagen zanika w naszym organizmie, a stawy są mniej elastyczne. Z pomocą przychodzi 4Flex Silver, który dedykowany jest osobom powyżej 55 roku życia. 4Flex to suplement diety, który zawiera przyswajalny hydrolizat kolagenu Fortigel® w formie saszetek z proszkiem. W wersji dla seniorów jego skład został wzbogacony o wapń, która jest potrzebna do utrzymania zdrowych kości oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Ponadto suplement w tej wersji jest zalecany osobom wymagającym suplementacji witaminą D. Dostępny jest w formie saszetek z proszkiem, który łatwo rozmieszać w 1 szklance niegazowanej wody, mleka lub jogurtu.
Cena: około 69 zł

 4Flex Sport
30 saszetek z proszkiem.
Wyjątkowe połączenie kolagenu i L-karnityny

4Flex Sport to suplement diety dostępny w postaci saszetek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które są aktywne fizycznie. Produkt wpływa korzystnie na kondycję mięśni, stawów i chrząstki – wspomagając je i regenerując. To wyjątkowe połączenie kolagenu Fortigel® oraz L-karnityny. Białko zawarte w tej wersji kolagenu przyczynia się do wzrostu i pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej oraz zdrowych kości, a zhydrolizowana forma cząsteczki Fortigel® ma optymalną wielkość, co ułatwia wchłanianie.

A to już wiesz?  Płynna spirulina w walce z wirusami

Cena: około 69 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy