Wiadomości Branżowe

Polska premiera książki Gabrielle Roth

5 września 2014, Studio Sante, WarszawaPremiera pierwszego polskiego wydania książki Gabrielle Roth o 5Rytmach – transformującej medytacji w ruchu pdt. Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę, odbędzie się 5 września w Warszawie, w godzinach 18:30 – 22:30, Studio Sante, ul. Jagellońska 55a.Premiera książki Gabrielle Roth jest dużym wydarzeniem na skalę Polski w dziedzinie rozwoju osobistego i duchowego. G. Roth jest innowatorką i twórczynią dynamicznej medytacji w ruchu 5Rytmów, praktykowanej przez tysiące ludzi na całym świecie. W Polsce metoda ta staje się coraz popularniejsza, mamy już 3 polskich certyfikowanych nauczycieli 5R. Książka ta, jest nie tylko wprowadzeniem w tę praktykę, jest także unikalną na polskim rynku wydawniczym i nowatorską lekturą dla wszystkich, którzy pragną wewnętrznej samorealizacji i życia bez stresu.Na premierę przyjedzie specjalnie z UK jeden w najbardziej doświadczonych na świecie nauczycieli 5Rytmów – Adam Barley, który między innymi poprowadzi dla uczestników sesję 5Rytmów.O książce:W Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę  Gabrielle Roth, twórczyni praktykowanej na całym świecie

5 września 2014, Studio Sante, Warszawa

Premiera pierwszego polskiego wydania książki Gabrielle Roth o 5Rytmach – transformującej medytacji w ruchu pdt. Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę, odbędzie się 5 września w Warszawie, w godzinach 18:30 – 22:30, Studio Sante, ul. Jagellońska 55a.

Premiera książki Gabrielle Roth jest dużym wydarzeniem na skalę Polski w dziedzinie rozwoju osobistego i duchowego. G. Roth jest innowatorką i twórczynią dynamicznej medytacji w ruchu 5Rytmów, praktykowanej przez tysiące ludzi na całym świecie. W Polsce metoda ta staje się coraz popularniejsza, mamy już 3 polskich certyfikowanych nauczycieli 5R. Książka ta, jest nie tylko wprowadzeniem w tę praktykę, jest także unikalną na polskim rynku wydawniczym i nowatorską lekturą dla wszystkich, którzy pragną wewnętrznej samorealizacji i życia bez stresu.

Na premierę przyjedzie specjalnie z UK jeden w najbardziej doświadczonych na świecie nauczycieli 5Rytmów – Adam Barley, który między innymi poprowadzi dla uczestników sesję 5Rytmów.

O książce:

W Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę  Gabrielle Roth, twórczyni praktykowanej na całym świecie dynamicznej medytacji w ruchu 5Rytmów, ofiaruje nam przełomowe odkrycia jej całożyciowej pracy z uzdrawiającą mocą ruchu i zabiera nas na wyprawę poprzez pięć uniwersalnych rytmów, które głęboko katalizują połączenie z naszym prawdziwym, kreatywnym ja.

PRZEPŁYW zawiera żeńskie tajemnice. STACCATO eksploruje męskie tajemnice. W CHAOSIE integrujemy te dwie zasady w nurcie osobistej energii. LIRYCZNY jest rytmem transu i samorealizacji. W CISZY – matce wszystkich rytmów, odnajdujemy mądrość, współodczuwanie i inspirację oraz doświadczamy jedności ze wszystkim co jest.

Razem tworzą one Falę energii, a ich praktykowanie jest sposobem na uwolnienie ciała, wyrażenie serca i oczyszczenie umysłu. Pełna praktycznych i prowokujących inspiracji książka Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę jest radykalną, nową perspektywą architektury duszy, która odsłania przed nami proste a równocześnie potężne metody integrujące duchową praktykę z codziennym życiem.

A to już wiesz?  Jesienna aktywność fizyczna Polaków

 „W cudowny sposób książka ta komunikuje prężną i zmysłową moc, rytm i falującego ducha poruszającego się ciała… tańcząc nas głęboko w tajemnicę naszych dusz. O wiele więcej niż książka, żywy performance, poruszające się wewnętrzne przestrzenie o których nawet nie śniliśmy, że istnieją!”  Hal Zina Benett, autor Write From The Heart i Follow Your Bliss

“Ta książka jest pełna humoru, przemawia do naszych instynktów, jest prawdziwa. Nie potrafiłam jej odłożyć. Roth mówi prawdę o ludzkim ciele, o tym jak się w nim poruszamy. Ona tańczy na ścieżce, ale tańczy także na stronach tej książki. Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę jest wspaniałe.”  Natalie Goldberg, autorka Writing Down the Bones i Wild Mind

„Dla wszystkich, którzy kochają praktykę 5Rytmów lub chcą ją poznać, jak i dla tych, którzy pragną ucieleśnić swoją Duszę – książka ta jest wspaniałym zaproszeniem do pogłębienia swojej praktyki i połączenia ze swoim prawdziwego Ja; pełna inspirujących wskazówek, ćwiczeń, humoru i pereł duchowej mądrości. Strony tej książki mają skrzydła, które poniosą cię do nowych miejsc i poziomów samorealizacji!”  Magdalena Janicka & Wydawnictwo Free Bird

 O autorce

Gabrielle Roth (1941 – 2012)

Twórczyni 5Rytmów™, transformującej praktyki medytacji w ruchu, praktykowanej na całym świecie. Innowatorka, która pokazała, że fizyczny ruch może być potężnym medium dla duchowego przebudzenia. O światowym uznaniu amerykańska nauczycielka ruchu/badaczka, autorka Maps to Ecstasy, Sweat Your Prayers (Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę) oraz Connections, nagrywająca artystka muzyczna i reżyserka teatralna, wizjonerka, filozofka.

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat nauczała, pracując z ludźmi w tak różnych miejscach jak szkoły, szpitale, korporacje, teatry, ośrodki rozwoju, włączając w to Esalen Institute w Kalifornii. W jej nowatorskich warsztatach wzięło udział tysiące ludzi. O jej pracy pisały amerykańskie magazyny takie jak Yoga Journal, Self, Shape, Mademoiselle, Elle i wiele innych.

A to już wiesz?  Rosswijające wakacje Rossmanna

Jej warsztaty i odosobnienia cechowała eklektyczna intensywność łącząca współczesne nurty muzyki rockowej, nowoczesnego teatru, poezji z pradawnym pulsem szamanizmu.

 

5 września 2014, Warszawa, Studio Sante – ulica Jagiellońska 55a

Program wydarzenia:

18:30 – drzwi otwarte

19:00 – 22:00 Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę

  1. Premiera pierwszego polskiego wydania książki Gabrielle Roth Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę
  2. Wykład Adama Barleya o praktyce 5Rytmów
  3. Sesja 5Rytmów z Adamem Barleyem (UK)

22:00 – 22:30 – otwarta przestrzeń na spotkanie i rozmowy z Adamem Barleyem i Wydawcą książki, możliwość zakupu książki.

 

Kontakt z wydawcą: Magdalena Janicka, kom.: 691674123, e-mail: [email protected]

Więcej o książce na stronie Wydawnictwa: www.free-bird.org

Więcej o 5Rytmach: www.5rhythms.com (oficjalna strona międzynarodowa)

Ogólnopolska strona 5R: www.5rhythms.pl

Strona Adama Barleya: www.adambarley.com

Strona premiery książki w Warszawie 5 września na FB: https://www.facebook.com/events/1514808455421082/?fref=ts

 

 

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Sante. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy