Poradnik

Sztukateria powraca na salony

Sztukateria powraca na salony
Warszawa, 17 czerwca 2019 r. Sztukateria powraca na salony Znana jeszcze z czasów starożytności sztukateria dziś znów wraca do łask i staje się aranżacyjnym hitem.

Warszawa, 17 czerwca 2019 r.

Sztukateria powraca na salony

Znana jeszcze z czasów starożytności sztukateria dziś znów wraca do łask i staje się aranżacyjnym hitem. Wspaniale prezentuje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach, z finezją zdobiąc domowe ściany. Pomalowana farbą Beckers w modnym kolorze wniesie do wystroju ciekawy akcent dekoracyjny i nada pomieszczeniom szyku.

Elegancka klasyka
Sztukateria to prosty sposób, by wprowadzić do salonu klimat z dawnych lat. Biała dekoracja na ścianie utrzymanej w tonacjach łagodnego beżu Tender z palety Beckers Designer Colour sprawi, że pomieszczenie zyska na przytulności i będzie uwodzić subtelnością i ponadczasową klasą. W panujący we wnętrzu styl perfekcyjnie wpisze się kanapa z obiciem w modne, kwiatowe wzory oraz prosty w formie drewniany stół.

Nowoczesny minimalizm
Sztukateria sprawdzi się też świetnie, gdy chcemy wprowadzić do wnętrza kontrastujące zestawienie barw. Biel zastosowana na 1/3 wysokości ściany stworzy zgrany duet z głębokim odcieniem Midnight z palety Beckers Designer Collection. Umiar w ilości kolorów oraz dodatków to recepta na udaną aranżację w nowoczesnym stylu.

Urban jungle
Miłośników natury urzeknie aranżacja utrzymana w odcieniach zieleni. Kolor Secret Garden z palety Beckers Designer Collection, którym pomalowano zarówno ścianę jak i zdobiącą ją sztukaterię będzie świetnym tłem dla aksamitnej kanapy w podobnym odcieniu. Ten klimatyczny wystrój dopełnią drewniane meble oraz dodatki w roślinne printy.

Więcej pomysłów na aranżację ze sztukaterią w roli głównej można znaleźć na stronie: www.beckers.pl/inspiracje.

***
Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

A to już wiesz?  Ogólnopolski Dzień Transplantacji: przeszczepienia komórek macierzystych to prosta i bezpieczna procedura mierząca się z najpoważniejszymi schorzeniami

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy