Jedzenie Poradnik

Pyszne jedzenie w podróży

Pyszne jedzenie w podróży
Własne jedzenie w długiej podróży to najlepsze, możliwe rozwiązania. Darujmy sobie obskórne przydrożne bary, drogie restauracje i tym podobne. Własne kanapki i termosik z herbatą

Własne jedzenie w długiej podróży to najlepsze, możliwe rozwiązania. Darujmy sobie obskórne przydrożne bary, drogie restauracje i tym podobne. Własne kanapki i termosik z herbatą – to jest to! No właśnie, czy zostają nam tylko kanapki? Oczywiście, że nie. Są inne pyszne danie, które możesz ze sobą zabrać. Polecam na przykład sałatki owocowe.

Owoce można zmieszać dowolnie, ale polecam kombinację ananasa, grejpfruta i jabłka – polane sokiem z cytryny. Świetna opcja szczególnie dla kierowców. Szybko syci i jest niesamowicie orzeźwiająca a nie obciąża. Innym rozwiązaniem są pierożki zapiekane, świetne kiedy naprawdę zgłodnieliśmy. Pierożki mogą być zapiekane z grzybami, mięskiem, kapustą. To zależy od ciebie. Surowe owoce i warzywa mogą spełniać rolę chipsów i orzeszków.

Jeśli chodzi o napoje to na pewno postawmy na wodę mineralną, herbatę i ewentualnie kawę. Rezygnujemy z napoi gazowanych, słodkich. Odstawmy też słodycze i potrawy mocno węglowodanowe, które podnoszą cukier w organizmie. Ważne jest aby podczas podróży czuć się lekko, a nie ociężale.
Ew

A to już wiesz?  Europejczycy na drodze do rozwikłania tajemnicy przewlekłej choroby nerek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy