Poradnik Zdrowie

Rewolucja w odchudzaniu – Hoodia spray

Mimo, że wśród afrykańskich Buszmenów jest znana od tysiącleci, naukowcy dopiero niedawno odkryli jej cudowne właściwości. Niepozorna afrykańska roślina Hoodia gordonii z pustyni Kalahari, często

Mimo, że wśród afrykańskich Buszmenów jest znana od tysiącleci, naukowcy dopiero niedawno odkryli jej cudowne właściwości. Niepozorna afrykańska roślina Hoodia gordonii z pustyni Kalahari, często nazywana kaktusem hoodia, to najnowszy hit w odchudzaniu. Skuteczny. Teraz z dobrodziejstw natury możemy skorzystać i my.

Podczas długich wypraw na pustynię Buszmeni z plemienia San w Afryce Południowej, jednego z najstarszych plemion świata, odcinali łodygę Hodii gordonii i spożywali kawałki tego kaktusa, aby nie odczuwać głodu i pragnienia oraz zwiększać koncentrację i wytrzymałość organizmu. Przez kilka dni, bez utraty wydolności fizycznej i psychicznej, mogli polować, nie jedząc i pijąc małą ilość wody.

Teraz i my w wygodny i skuteczny sposób możemy skorzystać z tysiącletnich doświadczeń Buszmenów. Firma Herb-Pharma wprowadziła na rynek Hoodia spray – ekstrakt z Hoodii Gordonii. Hoodia Gordonii zawiera cząstkę P57 – glikozyd, który ma właściwości informowania komórek nerwowych w mózgu o stanie sytości. Dzięki temu w bezpieczny i łatwy sposób obniżone zostaje łaknienie i zablokowane uczucie głodu. Dzięki tym właściwościom preparat zalecany jest jako wspomagający odchudzanie.

Po wstrzyknięciu preparatu pod język następuje natychmiastowe jego wchłonięcie przez błonę śluzową jamy ustnej do krwioobiegu i zmniejszenie uczucia głodu.

Hoodia Gordonii jest bardzo popularna z powodu swoich zdolności do zmniejszania apetytu. Roślinę można spożywać dopiero po rozkwitnięciu, do którego dochodzi pięć lat po zasadzeniu. Istnieje około 40 odmian Hoodii, ale wyłącznie odmiana z blado purpurowymi kwiatami, gordonii, posiada właściwości zmniejszające uczucie głodu. Roślinie grozi wyginięcie, dlatego jest ona cenna i droga. Rząd Afryki Południowej pozwala na eksport Hoodii wyłącznie z dokładną dokumentacją towarzyszącą, aby ochronić przed zagładą naturalne środowisko rośliny.
Działanie cząsteczki P57 przypomina trochę działanie glukozy na komórki mózgowe. Hoodia Gordonii „okłamuje” mózg i wywołuje uczucie sytości również w sytuacji, w której organizm nie otrzymał jeszcze jedzenia. Mózg otrzymuje informację, iż organizm otrzymał pożywienie, w związku z czym zmniejsza apetyt i uczucie głodu. Substancje czynne Hoodia Gordonii są poza tym silniejsze od samej glukozy.
Hoodia spray zmniejsza uczucie głodu na długi czas oraz wywołuje uczucie sytości nawet przy długim czasie bez pożywienia. W ciągu ostatnich lat działanie rośliny zostało potwierdzone w kilku badaniach klinicznych. Wszyscy uczestnicy mogli jeść tyle, ile chcieli, a także wtedy, kiedy mieli ochotę. Mimo to u osób zażywających Hoodia Gordonii zanotowano zmniejszenie wagi ciała, ponieważ zmniejszył się u nich apetyt i tym samym o 1000-2000 kcal dziennie zmniejszyła się liczba spożywanych przez nich kalorii.
Preparat Hoodia spray zawiera wyłącznie substancje naturalne, wspomaga chudnięcie dzięki zmniejszeniu uczucia głodu, a tym samym pomaga nam szybciej i łatwiej uzyskać z powrotem wymarzoną wagę. Optymalne rezultaty uzyskamy stosując spray wraz z racjonalnym, zdrowym odżywianiem oraz aktywnością fizyczną.
Hoodia spray jest dostępny bez recepty w aptekach. Jedno opakowanie zawiera 50 mililitrów preparatu i kosztuje około 60 złotych.
Sposób użycia Hoodia spray:
Należy zdjąć przezroczyste wieczko, wsunąć aplikator do jamy ustnej pod język i wstrzyknąć. Zalecana dzienna dawka to 3x dziennie 5 wstrzyknięć pół godziny przed jedzeniem. Przed rozpoczęciem stosowania preparatu należy obliczyć współczynnik BMI. Jeżeli BMI wynosi ponad 30 dawkę można zwiększyć do 4x 5 wstrzyknięć dziennie.
W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów należy potrzymać roztwór w ustach przez okres 5-10 sekund przed połknięciem.
Aby zanotować widoczny spadek wagi, należy przestrzegać niżej wymienionych zasad:
– należy jeść regularnie oraz mniejsze porcje jedzenia, najlepiej 3 normalne posiłki, drugie śniadanie i podwieczorek, aby organizm otrzymał potrzebne środki odżywcze i jednocześnie nie nastąpiło obniżenie poziomu cukru we krwi,
– należy pić odpowiednią ilość płynów – ok. 2-3 litrów dziennie, soki owocowe, herbatę bez cukru, wodę stołową z dodatkiem cytryny,
– ostatni posiłek należy zjeść między godziną 17 i 18.
– należy dbać o to, aby spożywane posiłki zawierały odpowiednią ilość błonnika. Błonnik wspomaga trawienie, wiąże tłuszcze, w połączeniu z płynami wiąże wodę i wywołuje uczucie pełnego żołądka. Wysoka zawartość błonnika jest np. w pieczywie pełnoziarnistym, zbożu, musli, owocach, warzywach liściowych i korzeniowych,
– należy bezwzględnie ograniczyć potrawy z wysoką zawartością tłuszczu, które tylko zwiększają dostarczanie energii – zawierają nawet 2x więcej energii niż taka sama ilość węglowodanów lub białek, przy czym nie dostarczają organizmowi potrzebnych witamin i minerałów,
– należy ograniczyć kaloryczne dodatki (majonezy, zalewy), przekąski (chipsy), tłuszcze przy smażeniu, frytki,
– tłuszcze należy spożywać wyłącznie w niezbędnym zakresie. Organizm potrzebuje określoną część tłuszczów do zapewnienia funkcji hormonalnych, do wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (A, D, E, K). Tzw. nienasycone kwasy tłuszczowe są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz regulowania poziomu cholesterolu,
– należy dbać o aktywność fizyczną, aby nie dochodziło do spadku masy mięśniowej.
– Zmniejszenie wagi powinno przebiegać stopniowo i długookresowo!

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=1224792550

hastagi na stronie:

#hoodia spray opinie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy