Poradnik Zdrowie

Przeziębienie w podróży

Przeziębienie w podróży
Choroba w czasie podróży to duże obciążenie, niezależnie od tego, czy choruje dorosły czy dziecko. Zawsze trzeba być jednak przygotowanym na taką ewentualność. Zabierz więc

Choroba w czasie podróży to duże obciążenie, niezależnie od tego, czy choruje dorosły czy dziecko. Zawsze trzeba być jednak przygotowanym na taką ewentualność. Zabierz więc ze sobą podstawowe środki przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Jeżeli jesteśmy chorzy zanim wyruszymy w podróż, i nie możemy za nic jej odłożyć, pamiętajmy, żeby zabrać ze sobą leki przepisane przez lekarza.


plaza.jpg

Jeżeli prowadzimy samochód, zwróćmy uwagę na to, czy lekarstw zażywane przez nas nie wpływają na zdolność prowadzenia pojazdu. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, nabyć to Ty był pasażerem i mógł spokojnie posiedzieć sobie czy nawet poleżeć i zdrzemnąć na odchylonym fotelu.

Podróż pociągiem czy autobusem raczej odłóżmy, aby nie zarażać innych i aby samemu się nie zarazić niczym dodatkowym. Kiedy jesteś chory, masz osłabiony układ odpornościowy i szybciej łapiesz wszelkie infekcje.

A to już wiesz?  Przygotuj biust na spotkanie lata

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy