Kosmetyki Poradnik Uroda Zdrowie

Higiena intymna w czasie podróży

Higiena intymna w czasie podróży
Podróż nie zawsze daje nam idealne warunki do zażywania kąpieli lub chociażby brania prysznica. A jak ważne jest zachowanie higieny, nie trzeba nikomu mówić. Dlatego

Podróż nie zawsze daje nam idealne warunki do zażywania kąpieli lub chociażby brania prysznica. A jak ważne jest zachowanie higieny, nie trzeba nikomu mówić. Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalne środki, które pomogą nam zachować świeżość w czasie podróży. Świetne są w tym przypadku specjalne, nasączone delikatnym płynem chusteczki.

Pakowane pojedynczo, zawierają delikatne środki bakteriobójcze, które pozwalają nam na zachowanie czystości. Utrzymują też stałe ph. Warto też mieć ze sobą wkładki higieniczne, które dadzą nam poczucie komfortu, zapobiegną pojawieniu się brzydkiego zapachu, dadzą suchość i świeżość. Jeśli masz właśnie okres, zamiast podpasek – użyj tamponów.

Dadzą ci większe poczucie swobody. Dobrym pomysłem będzie też użycie dezodorantu intymnego, który ma działanie odświeżające i bakteriobójcze. Oczywiście te środki nie zastąpią nam prawdziwej kąpieli. Dlatego, nie używajmy ich zbyt długo. I jeśli tylko nadarzy się okazja weźmy solidny prysznic!
Ew

A to już wiesz?  Leczenie zębów w ciąży - konieczne czy niebezpieczne?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy